26.11.2018

ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» ЗАМІНИЛА ДП «ЦЕНТРГАЗ» У ЯКОСТІ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ СПОЖИВАЧАМ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» від 19.10.2018р. №867 спеціальні обов’язки щодо постачання природного газу побутовим споживачам та релігійним організаціям по Кіровоградській області з 01.11.2018 покладено на  ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Підприємство здійснює діяльність з постачання природного газу на підставі ліцензії, виданої НКРЕП України (Постанова НКРЕКП від 04.07.2017 №880).

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" провадить діяльність з постачання природного газу усім категоріям споживачів відповідно до вимог Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" .

З позицією ДП «Центргаз» щодо припинення діяльності з постачання природного газу на території Кіровоградської області Ви можете ознайомитись тут.