ПРО ПІДПРИЄМСТВО

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" провадить діяльність з постачання природного газу усім категоріям споживачів, відповідно до вимог Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" .

З 01.11.2018 Кабінетом Міністрів України визначено ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України», як постачальника із спеціальними обов’язками для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу.

Сьогодні у Газопостачальній компанії працюють досвідчені фахівці, які забезпечують якісне обслуговування побутових споживачів та промислових підприємств, бюджетних установ та комунально-побутових підприємств на території України.

Діяльність підприємства здійснюється на підставі ліцензії на провадження господарської діяльності з постачання природного газу, яка  видана Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та діє на території України (рішення про видачу ліцензії оформлено постановою НКРЕКП від 04.07.2017 №880).