Внесення показникiв лічильника

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" радить усім споживачам природного газу своєчасно інформувати газопостачальну компанію про фактичні обсяги використаного газу. Це допоможе уникнути непорозумінь із нарахуваннями та розрахунками за спожитий газ.

Просте правило, якого потрібно дотримуватися усім споживачам природного газу: щомісяця, станом на 1 число, знімати показання приладів обліку та передавати дані. Робити це потрібно до 5 числа кожного місяця включно. У випадку, якщо споживач самостійно фіксує показники лічильника газу станом на 1 число і до 5 числа передає їх, зафіксовані дані будуть враховані при визначенні розміру оплати за газ. Це дозволить користувачам блакитного палива бути впевненими, що вони сплачують саме за той обсяг газу, який фактично використали.

Якщо показання лічильника зняті або передані, наприклад, 20 числа поточного місяця, при розрахунку рекомендованої до сплати суми автоматизована система обчислює і прогнозований обсяг споживання до кінця місяця. Саме тому фактичне використання палива може бути більше або менше розрахункового.